Rose Kuaför, Eryaman Güzellik Merkezi

Ankara’nın Eryaman semtinde hizmet veren Rose Kuaför ve Güzellik merkezi , uzman kadrosuyla kişiye özel hizmet veriyor. Her zaman sizinle özel olarak ilgileneceğinden emin olacağınız uzman kuaförünüzün ellerine saçlarınızı güvenle teslim edin ve konforlu, keyifli vakit geçirmeye bakın!
Bir kadının belki de en önem verdiği konu saçlarıdır. Şıklığımızı tamamlar, güzelliğimize güzellik katar. Bu sebeple bakımı ve kesimi de çok değerli ellere teslim edilmelidir.
Saçlarımızın hoş ve bakımlı görünmesi çok önemlidir. Gerekli bakım ve özenle saçlar istediğimiz sağlıklı ve canlı görünüme kavuşabilirler. Saçlarımıza uyguladığımız boya, perma gibi işlemler, mevsimsel değişimler, güneş gibi birçok etmenle yıpranan, kuruyan ve kırılan saçlarımızı düzenli bakımlarla onarmak gerekir.

Saçlarımızın bakımı kadar modeli, yapısı, tarzı, rengi de büyük önem taşır. Özel günlerde seçeceğimiz saç modeli ya da stilimizi yansıtan günlük saç modeli için zaman ve çaba harcar, en iyisini yapmaya çalışırız.

Ankara Eryaman’da hem saçlarınıza gerekli bakımları uygulayacak hem de saçlarınızı sizi yansıtan modellerle şekillendirecek bir çok kuaför salonu siz bakımlı kadınları bekliyor.

 

(MAKEUP FOREVER, MAC, NARS, BENEFİT, CHANEL, LANCOME, YSL, CHRISITIAN DIOR, GUERLAIN,ESTTE LAUDER,LAURA MERCİER )

Rose Kuaför, Eryaman Saç Tasarım ve Güzellik Merkezi

Firma Yetkilisi Murat Kocatepe
Adres Soyak Blokları 191.sk. 17655. Ada 2/1 Etap 4 Eryaman Ankara
Cep 0533 417 00 05
Telefon 0312 283 62 64
Instagram murat_kct
E-posta man_snow06@outlook.com

[Toplam:7    Ortalama:5/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir