Noxus Bar Çankaya

Noxus Bar Ankara gece hayatı renkli ve hareketlidir. Şehir merkezinde kendi zevkinize ve tarzınıza göre bir aktivite mutlaka bulabilirsiniz. Noxus da çok sayıda gece eğlence aktiviteleri, bar ve pub bulunur. Gece Mekanların neredeyse hepsi şehir merkezinde toplanmıştır. Ayrıca Noxus düzenli olarak konser, canlı müzik gibi eğlenceleri ayağınıza sergilemektedir.

Gündüz yemek yiyebileceğiniz eşsiz lezzetlerle donatılmış masa mı istersiniz yoksa gece doyasıya sabaha kadar eğlenebileceğiniz konser eşliğinde biranızı ya da viskinizi yudumlamak mı Noxus da her şey mümkün!

Noxus Ankara’nın gözde mekanlarından biri olarak Kızılay merkeze yakınlığı ve özel otoparkı ile sizleri ağırlamaktan mutluluk duyar….

Noxus Bar Çankaya

Firma Yetkilisi Seçkin Dirican
Çalışma Saatleri 10:00 – 02:00
Adres Selanik 2 Cad. 78/A Kızılay-Ankara
Cep (Whatsapp) 05363768833
e-mail sckndrcn@gmail.com
Instagram noxusankara


Ankara gezilecek yerler, gezi, Ankara etkinlikler, etkinlik, eğlence, gece hayatı, turistik yerler, turlar, müzeler, Noxus Bar, Noxus Çankaya, noxus ankara, ankarada eğelenecek yerler, ankara barları, ankaranın gözde barları, kızılay bar, en güzel eğlence mekanı, en iyi eğlence mekanı, kızılay eğlence mekanı, restoran, restorant, ankara kızılay restorant, yılbaşı gecesi, yılbaşı eğlencesi, konser, ankara konser, kızılay konser, içki içilecek mekanlar, içkili mekanlar, ankara gece kulüpleri,The Soul Pub, Ankara, gözde mekanlar, Gezilecek Yerler, gözde mekan, görüşler, eğlence, açılış, harita, yorumlar, bilgiler, kılavuz kitaplar, öneri, popüler,Eski Yeni,Manhattan Club,Araftafaray Bar,Fige Restoran Bar,zeki bar, ankaradaki en kaliteli mekanlar, Ankara’daki kaliteli mekanlar, ankaranın kaliteli mekanı, ankaranın en popüler barı, ankaranın eğlence merkezi, kızılay barlar, kızılaydaki en kaliteli mekan,

[Toplam:28    Ortalama:4.9/5]

Noxus Bar Çankaya” için 6 yorum

 • Aralık 16, 2018 tarihinde, saat 6:34 pm
  Permalink

  Çok güzel bir mekan

  Yanıtla
  • Aralık 16, 2018 tarihinde, saat 6:41 pm
   Permalink

   yılbaşı için programları olsa da gitsek 🙂

   Yanıtla
 • Aralık 16, 2018 tarihinde, saat 6:36 pm
  Permalink

  yılbaşı için prğramınız var mı?

  Yanıtla
 • Aralık 16, 2018 tarihinde, saat 6:37 pm
  Permalink

  daha dün oradaydık, bence değer , çok eğlendik

  Yanıtla
 • Aralık 16, 2018 tarihinde, saat 6:39 pm
  Permalink

  Müzikler güzel fiyatlar uygun personel iyi daha ne olsun

  Yanıtla
 • Aralık 16, 2018 tarihinde, saat 6:44 pm
  Permalink

  Sılayı davet etseniz ne güzel olur

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir