MİRAYYAPI Fıratpen, Egepen, Isıcam, Pvc Doğrama

Ankara Yenimahalle MİRAYYAPI Fıratpen Yetkili Satış Noktası olarak Dünya standartlarında üstün teknoloji ile üretilen PVC Pencere Sistemleri, mükemmel ses ve ısı yalıtımı ile maksimum fayda sağlar. Siz de pencerenizi korkmadan hayata açın.
.Yüksek ısı yalıtımı sağlar.
.Ses yalıtımı sağlar.
.Rüzgara karşı dayanıklıdır.

ENERJİ TASARRUFU

Fıratpen, Egepen, Pimapen, Isıcam, PVC Kapı ve Pencere Sitemleri, alüminyum ve ahşap pencerelerden daha yüksek termal ve akustik yalıtım yeteneklerine sahiptir. Binalarda pencerelerden kaçan % 28 oranındaki enerji kaybını Fıratpen pvc pencere ve kapı sistemleri ile minimize edebilirsiniz.

BAKIM DERDİ AZ

PVC Kapı ve Pencere Sitemleri’nin bakımı kolaydır ve bakım için az zaman gerektirir. Uzun ömürlüdür ve rengi solmayan dayanıklı sistemler olarak yıllarca hizmet eder.

 

MİRAYYAPI

Firma Yetkilisi Armağan Doğan
Adres Yeni Batı Mah. Gersan Sanayi Sitesi 2310/1 sokak no:66 Yenimahalle Ankara
Telefon 0312 257 10 91
Cep 0532 586 04 05
Faks 0312 257 10 92
E-posta arm_750@hotmail.com

mirayyapı, miray yapı, mirayyapı fıratpen, pvc, pvc doğrama, kapı, pencere, ahşap, ahşap doğrama, ankara fıratpen, ankara ısıcam, ankara egepen, ankarada fıratpen, fıratpen ankara, firatpen, firatpen ankarada, ivedik firatpen, keçiören firatpen, dikmen fıratpen, çankaya firatpen, en ucuz pimapen, ucuz çelikkapı, ankarada ucuz fıratpen, fıratpen bayi, ucuz pencere, yenimahalle fıratpen, yenimahalle firatpen, en yakın fıratpen, en iyi ısıcam, en iyi kapı pencere, satış, fıratpen satış noktaları, fıratpen satış, firatpen satış, egepen satış, ısıcam satış,

[Toplam:7    Ortalama:5/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir