Meriç Fotoğraf Stüdyosu, Biometrik Fotoğraf Dikmen

Meriç Fotoğraf Stüdyosu

Yetkili Bülent Arslanali
Çalışma Saatleri 09:00 – 19:30
Adres Dikmen Cad. No:359/B Dikmen / ANKARA
Telefon 0312 475 76 02
Cep Telefonu(Whatsapp) 0538 455 76 02
E-posta studyomeric@hotmail.com
Web
Facebook Meriç Fotoğraf Çerçeve

Özel günlerinizi unutulmaz hale getiriyoruz.
Fotoğraf Çekimi
Vesikalık Çekimi
Dış Mekan Çekimi
Biometrik Çekim
Özel Çekim

ÜRÜNLERİMİZ
Sanatsal Çerçeve
Baskılı Ürünler
Puzzle Çerçevesi

 

Biyometri nedir?
Biyometri, bireyin ölçülebilir fiziksel ve davranışsal özelliklerini tanıyarak kimlik saptamak üzere geliştirilmiş otomatik sistemler için kullanılan bir terimdir. Özetle, biyometri kişinin ölçülebilir biyolojik izlerini ifade etmektedir.

e-Pasaportlarda yüz, parmak izi ve göz bebeği olmak üzere üç tür biyometrik verinin kullanılması mümkündür. Bunlardan göz bebeği biyometrisine dünyada henüz geçilmemiş olmakla birlikte bazı ülkeler tarafından bu konuda çalışmalar yapılmaktadır.

Biyometrik fotoğraf nedir? Nerede çektirebilirim?
Biyometrik vesikalık fotoğraflar, standartları ICAO tarafından belirlenen ve Makinede Okunabilen Seyahat Belgelerinde kullanılan yüksek kaliteli, belli ölçüleri ve özellikleri olan ve yüz biyometrisinin tespit edilebildiği fotoğraflardır.
Farklı ebatlarda ve fonlarda fotoğraf getirilmesi halinde başvuru tamamlanamamakta veya başvuru tamamlansa bile bu pasaportlar tanzim sırasında kalite kontrolden geçemediği için iptal edilebilmekte, bu durumda da yeniden başvurmanız gerekebilmektedir.

Meriç Fotoğraf Stüdyosu, Meriç Foto Stüdyosu, Dimen Biyometrik fotoğraf, Biyometrik fotoğraf, düğün fotoğraf, düğün fotoğrafçısı, dış çekim, keçiören fotoğraf, çankaya fotoğrafçı, vasikalık, dikmen vasikalık, sünnet fotoğrafçısı, nişan fotoğraf çekimi, kına fotoğraf çekimi, toplantı fotoğrafcısı, doğum fotoğraf çekimi, bebek fotoğrafçısı, ankara fotoğrafçı,

[Toplam:10    Ortalama:5/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir