Karabudak Tekstil, Eryaman Halı Dünyası

Karabudak Tekstil, Eryaman Halı Dünyası 1993 yılında 8 metrekare bir dükkandan kurulan firmamız bu gün 5 farklı mağazada toplam 1800 metrekarelik bir alanda siz değerli müşterilerimize hizmete vermektedir.

Sadece perde dikimi ile başlayan hikayemiz halı, duvar kağıdı, nevresim setleri gibi ev tekstili ile bütünleşmiş ürünleri de kapsayarak bu güne gelmiştir.

Neden Biz ?

Karabudak tekstil ailesi olarak sektöründe kendinizi kanıtlamış sattığı ürünün arkasında duran ana üreticiler ile çalışıyoruz. Sattığımız ürünlere satış sonrası destek veriyoruz.

Hizmetlerimiz;

Halı, Perde ve Çeyizlik stantlarla A dan Z ye aradığınız tüm ev eşyalarınızı bulabilirsiniz. Tekstil sektöründe bugüne kadar ulaştığımız ve yarınlarda da ulaşmayı hedeflediğimiz başarı , sahip olduğumuz Karabudak Tekstil ile gururla taşıyoruz.

En iyi, kaliteli ve uygun fiyatlarla ürünlerimizi sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.

 

Karabudak Tekstil, Göksu Halı, Perde, Çeyizlik Eşya

Firma Yetkilisi Murat Koç
Adres Göksu Mahallesi Selçuklu Caddesi Göksu A.V.M 57/62-63 (2.kat) Eryaman Ankara
Telefon 0312 280 46 99
Cep 0532 784 46 81
Faks 0312 280 44 85
Web www.karabudakteksil.com


Eryaman da halı, eryaman halıcı, Göksu AVM, Royal Halı, Nano teknoloji, Ankara Halı, Ankara da halıcı, en lüks halılar, Sanat Halı, El dokuma halı, Eryamanda el dokuma halısı, son teknoloji halılar, jel taban halı, makine halıları, karatezgah halıları, tozumaks, tozumax, tozumaks teknoloji, tozumax teknoloj, şagi, şagi halı, bambu halı, eryamanda bambu halı, custom halı, ev dizayn, eryamanda ev tekstili, karabudak tekstil, eryaman tekstil, Eryaman tekstil, Ankara tekstil, en ucuz perde, en uygun perde, Ankara perdecisi, Eryaman da perdeci, jaluzi, post halı, çeyizlik eşya, stor perde, zebra perde, çeyiz sepeti, yuvarlak halı, yolluk, oval halı, overlok, Eryaman da overlok, Ankara overlok, özel yapım perde, en uygun çeyiz seti, çeyizlik eşya, pierre cardin, sanat halı, koyunlu halı, dolce vita halı, apex halı, kaşmir halı, angora halı, atlas halı, halı çeşitleri, perde çeşitleri, tencere çeşitleri, kişiye özel halılar, kişiye özel perdeler, düğün çeyiz seti, evlilik paketi, en uygun fiyatlarla

[Toplam:18    Ortalama:5/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir