Flower Show İstanbul

FUAR ADI: 10. Flower Show İstanbul Avrasya Bitki Fuarı Uluslararası Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı
TARİH: 22 – 24 Kasım 2018
ZİYARET SAATLERİ:
10:30 – 18:30, 22 – 23 Kasım 2018
10:30 – 17:30, 24 Kasım 2018
YER: Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece – İstanbul

Ticaret Yön Değiştirirken Doğru Yerde Olun Süs Bitkileri ve Peyzaj sektörü ekonomik, politik ve dönemsel gelişmelere bağlı olarak her yıl ithalat, ihracat ve/veya iç pazarda farklı hedef kitlelere yönelmek, hedef kitlesini bu gelişmelere bağlı olarak güncellemek durumunda kalmaktadır. Genel ticaretin değişmez bir kuralı olarak mevcut pazar ağını ve müşteri portföyünü geliştirmek, sürdürülebilir bir büyüme kaydedebilmek için tüm bu ekonomik, politik ve dönemsel gelişmeleri yakından takip etmek bir zorunluluktur.
Sizin İçin Hazırladığımız Yenilikler. Siz değerli ziyaretçi ve katılımcılarımız için Flower Show İstanbul’un 10. yılında bir dizi yeniliği hayata geçirmek ve fuarın bölgesel etkinliğini, verimliliğini arttırmak istiyoruz. Konferans ve Paneller Flower Show İstanbul ülkemizde süs bitkileri ve peyzaj sektörünün tüm profesyonellerini aynı çatı altında buluşturan yegâne ortamdır. Bu fırsatı bir bilgi ve deneyim paylaşımına ve sektörel konuları tüm yönleri ve tarafları ile tartışabilme platformuna dönüştürmek için çalışmalar yapıyoruz.

Organizasyon: TÜYAP
Fuar İnternet Adresi: www.flowershow.com.tr

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir