ÇELİK TİCARET – Beyaz Eşya, Halı, Mobilya, Çeyiz

Ankara Etlik’de Beyaz Eşya, Halı, Mobilya ve Çeyizlik ürünlerimizi en kaliteli ve en iyi hizmet anlayışımız ile iyileştirdik, geliştirdik, çeşitlendirdik. Evini yenileyeceklere, evleneceklere yada hediye almak isteyenlere, tüm kesime hitap eden fiyat politikamız, müşteri memnuniyet anlayışımız ve halı eksperi kadromuz ile siz saygın müşterilerimize ürün çeşitlerimizi gururla sunuyoruz.

Halı , mobilya , beyaz eşya , elektronik , küçük ev aletleri , züccaciye ve ev teksitili reyonlarımız ile , Ankara ‘ nın altı noktasında ; evlenenler , evini yenileyenler , gençler , çocuklar, büyükler ve  tüm çalışanlarımızla mutluluğunuzu paylaşmaya devam ediyoruz.

Etlik Çelik Ticaret

Ankara’nın dört bir yanından özenle seçtiğimiz ürünler ve keyifle sergilediğimiz koleksiyonlarımızla yaşamın tüm renklerini evine getiriyoruz. Bunu yaparken enerjik ekibimiz, ve yeni teknolojimizle en iyi deneyimi sunmak için çalışıyoruz.

 

 

Çeyiz Paketleri, Düğün Paketleri Fırsatlı ürün içeriklerini, Beyaz eşya, Tv, Masa sandalye ve Tencere takımı gibi dilediğiniz ürünü pakete ekletip, dilediğiniz ürünü paketten çıkartabilirsiniz. İndirim ve Kampanya paket avantajınız baki kalmak şartı ile müşteri temsilcimiz sizlere uygun ödeme ve fiyat avantajı sunacaktır.

 

 

Firma Ünvanı  ÇELİK TİCARET

Firma Yetkilisi BURAK ÇELİK
Adres Yeni Etlik Cad. 80/A Etlik Ankara
Cep 0534 737 38 54
Telefon 0312 323 07 23

 

ankara antik halı, Ankara beyaz eşya, ankara halı mağazası, Ankara ısparta halı ,ankara overlok, ankara yolluk, antika halı , atlas halı, Beko, Beko bayi, beko bulaşık makinesi, Beko Çeyiz Paketi Kampanyası, Beko fiyatları, Beko lcd televiyon, Beko modelleri, Beko nofrost, Beko yetkili satıcısı, çelik ticaret, en iyi çeyiz seti, en iyi evlilik paketi, en iyi halı , en iyi mobilya, en uygun çeyiz seti, en uygun halı, en uygun halı mağazası, en yakın çeyiz, en yakın halı, en yeni halı çeşitleri, etlik antika halı, etlik beyaz eşya, etlik çelik ticaret, etlik evlilik paketi, etlik halı, etlik halı mağazası , etlik ısparta halı, etlik mobilya, etlik overlok, etlik overlokçu, etlik ucuz beyaz eşya, etlik yolluk, overlokçu ,şagi halı, sanat halı, saray halı, tarihi halı, ucuz beyaz eşya, ucuz çeyiz seti, ucuz çeyizlik, ucuz halı, yeni evleneceklere çeyiz seti, yuvarlak halı

[Toplam:19    Ortalama:5/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir