D&HA Design Siteler Mobilya

D&HA Design Siteler Ankara Mobilya

Şirketimiz 1988 yılında kurulmuş olup 3 ana konu’da faaliyet göstermektedir.
1- İhracat ve İthalat,
2- İnşaat ve dekorasyon,
3- Mobilya üretimi ve Satışı

Firmamız 1988 yılında faliyetlerine başlamıştır. Mobilya’nın her türü üretimi ve Satışıyla, çalışmalarını sürdüren firmamız, inşaat sektöründe de önemli işlere imza atmıştır.
Aynı zamanda yurt dışı açılımı da yapan firmamız, Azerbaycan’da önemli çalışmalar yapmıştır. Azerbaycan’da önemli kamu kurum ve kuruluşlarının başta mobilya ve inşaat olmak üzere iç ve dış dekorasyonlarını yaparak kapsamını genişletmiştir.Türkiye’de de Piyasa koşullarına göre Kendi bünyesinde de gelişerek büyümeye devam etmektedir.

Ankara Siteler Mobilya olarak D&HA Design özel üretim ofis mobilyaları, yatak oda takımı, çocuk ve bebek oda takımları, özel üretim koltuk takımı, yemek masası takımı ve birçok üretimi ile Siteler Ankara da ciddi satış potansiyeli ile kaliteden anlayan tüm müşterilerine hitap etmektedir.

Uzun ömürlü ve dayanıklı metal iç yapı
Üstün özelliklere sahip, güçlü, fonksiyonel,

Sağlam, özel üretim profil destekli iskelet yapı
Sağlam Uzun Ömürlü Estetik Kullanışlı
Uzun ömürlüdür, deforme olmaz.
Kansarojen madde içermez.
Mekanik dirençleri AB standartlarına uygundur.
Çatlamaya, sıcak kaplara su buharına, sigara ateşine, solmaya, lekelenmeye, çarpmaya, aşınmaya karşı dayanıklıdır.
Termit(böcek) ve funfus (mantar) zararlarına karşı dayanıklıdır.

3D Projelerimiz ile isterseniz evinizi Mimarımız ile biz dizayn edelim, İsterseniz yeni iş projelerinizi (cafe, otel dizayn, restoran vb) komple bizler tasarlayalım. Seçim Sizin….

D&HA Design Siteler Mobilya

Yetkili Haydar Karabulut
Adres Karacakaya Cad. Yağız Sok. No:18 Siteler/Ankara
Cep 0543 556 13 56
Telefon 0312 348 26 48
e-mail haydar-karabulut@hotmail.com

3d proje siteler, mobilya, mobilya ankara, mobilya siteler, koltuk takımları, koltuk takımları ankara, koltuk takımları siteler, köşe takımları, köşe takımları ankara, köşe takımları siteler, yatak odası takımı, yatak odası takımı ankara, yatak odası takımı siteler, yemek odası, yemek odası ankara, yemek odası siteler, doğal ahşap tasarım, doğal ahşap tasarım ankara, doğal ahşap tasarım siteler, banyo dolabı, banyo dolabı ankara, banyo dolabı siteler, mutfak dolabı, mutfak dolabı ankara, mutfak dolabı siteler, ray dolabı, ray dolabı ankara, ray dolabı siteler, vestiyer, vestiyer ankara, vestiyer siteler, iç mekan kapısı, iç mekan kapısı ankara, iç mekan kapısı siteler, mobilya tasarım, mobilya tasarım ankara, mobilya tasarım siteler, mobilya imalat, mobilya imalat ankara, mobilya imalat siteler, ankara, başkent, etimesgut, keçiören, sanatoryum, ulus, en gözde mobilyalar, uygun fiyatlı mobilyalar, gerçek ahşap mobilya, ahşap mobilya, kaliteli mobilya, kaliteli mutfak dolabı, özel tasarım mutfak

[Toplam:8    Ortalama:5/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir